Всі шоломи в магазині, Київ вул. Д. Дорошенка 49 (Печерськ). Відправка щодня
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Створений захищати!
0
Мій кошик

Дитячі мотошоломи

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Чим дитячий шолом відрізняється від дорослого?

Дитячий мотошолом від дорослого відрізняєтся меншими розмірами та вагою, а також іншою розмірною сіткою. Найчастіше, дитячий шолом виготовляють на базі дорослого, просто зменшуючи його розміри. Це дозволяє перенести всі сертифікати та тести на меншу модель та зробити її більш доступною.

Чому дитячий шолом кращий за маленький розмір дорослого?

Дитячі шоломи мають розміри на 49-50 см, 51-52см, 53-54 см обхвату голови і позначаються S, M, відповідно. Неважко помітити, що найбільший дитячий розмір L відповідає найменшому розміру дорослого шолому XS, а якщо у Вас рідкий розмір XXS дорослого шолому, то він відповідає дитячому M.

Знаючи такі нюанси, якщо у Вас розмір XXS-XS, Ви можете купити кращий шолом за менші гроші. Якщо брати дорослу бюджетну модель, то в неї буде 1-2 розміри зовнішньої оболочки, а значить у Вашого маленького розміра шолома буде габаритний розмір оболочки , такий же як і у великих розмірів M-XXL. Це призводить до поганої посадки такого шолома на голові, завищеної ваги та більших габаритів шолома. Якщо Ви дівчина невисокого зросту, то Вам буде важко їздити в такому шоломі, важко тримати голову на швидкості. 

Такі незручності можно обійти купівлею дитячого шолома, він буде менших габаритів та ваги. На голові він сидітиме краще, бо оболочка буде більше відповідати Вашому розміру голови, а ще й ціна буде меншою; або лишиться такою ж, а характеристики Ви отримаєта як у вдвічі дорожчого дорослого шолома. 

Не варто боятися напису "дитячий", якщо у Вас найменший розмір голови по дорослій сітці розмірів, то купити дитячий шолом- це найрозумніше рішення!

Як підібрати мотошолом дитині?

  1. Визначитися з типом шолома, який відповідатиме типу техніки та умовам експлуатації.
  2. Заміряти обхват голови в найширшому місці та визначити по таблиці який це розмір.
  3. Пояснити дитині як він має сидіти та проконтролювати щоб шолом щільно сидів на голові.
Вгору