Всі шоломи в магазині, Київ вул. Д. Дорошенка 49 (Печерськ). Відправка щодня
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Створений захищати!
0
Мій кошик

Візори, Pinlock, запчастини

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Як підібрати запчастини та аксесуари до шолома MT?

Для підбору запчастин потрібно знати свою модель шолома чи маркування запчастини. Модель шолома зазвичай пишеться на оболонці, а маркування запчастин на внутрішній стороні. Чи не змогли знайти? Надсилайте фото на вайбер, пошту або телеграм.

Для підбору візора на шолом МТ потрібно подивитися на маркування візора, вона наноситься на праву сторону вгорі, в місці кріплення. Там буде напис МТ V-09, МТ V-12 і так далі. Якщо маркування немає, а таке буває на шоломах Atom SV, Street або Thunder 3 JET і на старих моделях до 2016 року, потрібно орієнтуватися по моделі шолома.

Зверніть увагу! На перших моделях Revenge, Mugello 2016-17 років ставився візор V-06, а після вже V-12. Так як на V-06 запчастин вже немає, можна замінити кріплення візора і перейти на новий V-12. Тоді можна використовувати і пинлок V-12, і фотохромну вставку.

Запотіває візор шолома, як позбутися запотівання?

Є два варіанти: танці з бубном (мазати візор миючим засобом, милом, антифогами) або купити спеціальну вставку Pinlock, FogOFF та забути про проблему. Pinlock та FogOFF підбираються за моделлю шолома; Pinlock вставляється в піни на візорі, а FogOFF вклеюється.

Що робити якщо візор без підготовки під Pinlock?

Є три способи:

  • Купити інший шолом із підготовкою
  • Встановити піни самостійно. Для цього купуємо піни і свердло (звичайно на 5мм), приладжуємо пинлок, робимо позначки, свердлимо 2 отвори, ставимо піни і потім пинлок.
  • Встановити фотохромну вставку FogOFF або китайську універсальну з аліекспрес. Вони майже універсальні та не вимагають наявності пінів.

Заміна інтер'єру, внутрішнього оздоблення шолома.

Для заміни внутрянки потрібно підібрати свій розмір, він відповідає розміру шолома, і знати приблизно якого року шолом. Компанія постійно допрацьовує свої моделі та місця кріплення, кнопки та клямки іноді змінюються. З середини 2021 року на мотошоломах МТ із синім сертифікатом ЕСЕ 22-05 використовуються нові кнопки! Це означає, що внутрішня 2020 року вже не стане в шолом 2021 і навпаки. Від 2015 до 2021 року кнопки однакові, виняток Targo, у цієї моделі щороку випуску був апгрейд та покращення. Для підбору внутрянки для МТ Targo необхідно заміряти відстань між кнопками і надсилати фото внутрянки!

Засувки, застібки, вентиляція для шоломів МТ

Практично всі моделі МТ можна купити навісні елементи у разі поломки чи втрати. Телефонуйте, допоможемо

Вгору