Всі шоломи в магазині, Київ вул. Д. Дорошенка 49 (Печерськ). Відправка щодня
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Створений захищати!
0
Мій кошик

Шоломи для тріалу, моноколеса та електротранспорту

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Лінійка шоломів MT Helmets для тріалу та електротранспорту представлена ​​двома моделями-District і Streetfigther. District заточений для подолання в ньому складного рельєфу, він має максимальну оглядовість та малу вагу. Козирок захищає від гілок та бруду, а сонцезахисні окуляри стануть у пригоді в сонячну погоду. В більшості часу, Ви будете їздити без них.

MT Streetfigther SV це хітова модель 2020 року, створена на основі тріального мотошолома District від MT Helmets. Шолом оснащений з1ємним козирком і підборіддям, роль візора виконують сонцезахисні окуляри. Модель призначена для невеликих прохватів по місту в хорошу погоду на крутому кафешнику або стріті з футуристичним дизайном, а також для всілякого двоколісного електротранспорту.

Оболонка шолома з HIRP полімерного матеріалу, до неї пристібається підборіддя з фронтальною вентиляцією, який перетворює шолом на кшталт інтеграла і захищає обличчя від вітру, пилу та комах. У комплекті зі шоломом йдуть сонцезахисні окуляри з дзеркальним покриттям синього, помаранчевого або сріблястого кольору, залежно від забарвлення шолома. Козирок, що кріпиться на трьох болтах, легко знімається, є кріплення для екшн-камери, а для їзди в холодну погоду передбачені гумові заглушки на вентиляційні канали. Внутрішнє оздоблення повністю знімається для прання та може бути замінено на нове.

В результаті вийшов легкий та добре вентильований міський мотошолом для літніх спекотних днів, який не поступається жодній іншій моделі унікальністю дизайну та функціоналу. Шолом створений для підкреслення стилю, він не може і не повинен бути тихим та комфортним, як і його конкуренти. Для дальняків є інтеграли та модуляри.

Вгору