Всі шоломи в магазині, Київ вул. Д. Дорошенка 49 (Печерськ). Відправка щодня
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Створений захищати!
0
Мій кошик

Крос, ендуро

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Шолом MT Falcon для мотокросу спеціально розроблений для їзди при високих навантаженнях, він оснащенний козирком, який захищає обличчя від каменів і бруду, що летять з під коліс, а подовжене підборіддя шолому дозволяє вільно дихати на низькій швидкості. Шолом рекомендується використовувати з кросовими окулярами MX EVO для захисту очей від сонця і пилу, і при активній їзді по бездоріжжю екіпіруватися захистом шиї.

Шолом для мотокросу має низькі аеродинамічні якості, тому використовувати даного типу мотошолом у місті не рекомендуємо, так як на швидкості близько 100 км/год козирок буде задирати голову.

Мотошоломи для ендуро, мотард або Адвенчер байків мають ряд особливостей, що дозволяють їм краще справлятся зі своїми завданнями в спецефічних умовах. MT Helmets Synchrony Duo Sport створений саме для цього! Відразу уточнимо, що такий шолом не підійде для хард ендуро, він буде занадто важким, в таких умовах краще використовувати кросовий шолом без візору, а зі спеціальними окулярами.

У лайт ендуро і позашляхових подорожах пілот стикається з активним фізичним навантаженням, пов'язаним з необхідністю постійно балансувати, вставати на підніжки і утримувати мотоцикл для подолання складного рельєфу місцевості. Для таких умов потрібен шолом з витягнутою передньою частиною і хорошою вентиляцією. Якщо перед обличчям буде мало місця, як в інтеграл, то повітря, що видихається буде погано виходити, а свіже повітря не потраплятиме в шолом, в результате- задишка і втома.

Козирок потрібен для захисту від гілок, бруду і сонця, в комплексі з сонцезахисними окулярами він значно полегшує їзду в складних умовах. Важливо підбирати шолом з козирком, який має великий зазор між оболочкою шолома для проходження повітря, інакше на швидкості шолом буде задирати. Важливо щоб козирок регулювався для поліпшення обтічності під різну посадку на мотоциклі, або взагалі знімався. Можливість зняти візор дозволяє перетворити шолом на кшталт кроссового і використовувати його з кросовими окулярами, що дасть кращий обдув і не дозволить пилу летіти в очі. Просто підняти визор на дуже курній дорозі у Вас не вийде.

У місті, звичайно, такий тип шолома застосовують, в більшій мірі, для підкреслення свого стилю або класу техніки, інтеграл використовувати значно доцільніше. Єдине що може виправдати вибір шолома для ендуро і супермото в місті-дуже активна їзда з виїздами на тротуари, трюки і так далі.

Аdventure шоломи можуть об'єднувати в собі функціонал відразу всіх типів шоломів, але це скоріше компроміс, ніж повноцінно універсальний шолом на всі випадки життя. Прийдеться змиритися з великою вагою і не ідеально обтічною формою. Обов'язково враховуйте ці фактори перед покупкою.

Вгору