Всі шоломи в магазині, Київ вул. Д. Дорошенка 49 (Печерськ). Відправка щодня
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Створений захищати!
0
Мій кошик

MT Targo

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

MT Targo випускається з 2017 року та пережив вже більше чотирьох поколінь, були оновлення матеріалу інтер'єру та система фіксації внутрішньої оббивки. Будьте уважні! Купуйте найновіші покоління моделі, щоб не зіткнутися з проблемами випадання внутрянки та розриву тканини. Обирайте мотошоломи в офіційних дилерів! Ми добре знаємося на своїх товарах!

Шолом має оболочку з полікарбонату з розвиненою вентиляцією, а особлива форма добре обтікається повітрям та не викликає посторонніх шумів та свисту. Візор нового покоління з технологією MAX Vision 100% не боїться подряпин та підготовлений для встановлення Pinlock. Новий механізм фіксації візора в закритому положенні для запобігання просочення потоку повітря під візор на швидкості.

Ущільнювач прокладений по всій площі торкання візору до оболонки, що не дасть холодному повітрю просочиться через закритий визор. Нова система кріплення дозволяє з легкістю міняти стандартний прозорий візор на тонований для їзди в ясну погоду. Мікрометрична застібка стала ще більш надійної і тепер виготовлена з металу.

Внутрішнє оздоблення шолома виготовлено з антиалергенного матеріалу і придатне для прання. Вся внутрянка кріпиться на кнопках і легко знімається. Шолом має всі сертифікати безпеки DOT CERTIFIED (USA), ECE / ONU 22.05.P (EU) and SNELL USA (USA). Вага 1450 гр.

Вгору