Всі шоломи в магазині, Київ вул. Д. Дорошенка 49 (Печерськ). Відправка щодня
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Створений захищати!
0
Мій кошик

MT Stinger 2- базовий шолом с найвимогливішим сертифікатом ЕСЕ2206

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Модель MT Stinger продовжує лінійку популярних бюджетних мотошоломів від іспанського бренду MT Helmets. Українці вже оцінили модель Mugello та Targo, а тепер мають змогу опробувати оновлений Stinger 2021 модельного року. Так, Stinger дійсно не нова модель, він випускається з середини 10-х років і продається на ринку азії та південної америки. Чому він раніше не поставлявся в Україну? Відповідь проста- в нас вже була аналогічна модель Mugello, а потім Targo, та й були вони цікавішими за Stinger.

Однак, 2021 рік все змінив: ціни на доставку та матеріали зросли, а Stinger отримав оновлення і зберіг низьку ціну. З 2021р шолом отримав новий візор з фіксацією і дуже простий механізм зняття візора, зламати ні візор, ні механізм тепер нереально! Дуже міцний та якісний інтер'єр, проста мікрометрична застібка, підготовка для встановлення мотогарнітури- все це зробило мотошолом кращим за, вже відомий нам, MT Targo та дешевшим.

Ця модель створена для початківців і не має додаткових опцій, які є в дорожчих моделей. Початківці не мають досвіду їзди в різних мотошоломах, а тому і не знають чи потрібно їм переплачувати за легку композитну оболочку, вбудовані окуляри; чи потрібна їм посилена шумоізоляція, або вітрозахисту мотоцикла достатньо для забезпечення комфортного рівня шуму; ми вже не говоримо про застібку DD Ring, від неї початківці взагалі впадають в ступор. Щоб зрозуміти які опції необхідні саме тобі і на конкретному мотоциклі, необхідно почати їздити хоча б в чомусь, а платити одразу за крутий шолом, а потім не користуватися його функціоналом, за який були викладені гроші - не розумно.

Саме для цього створений Stinger, він забезпечує гарний рівень безпеки (має ECE, DOT, SNBR, NTC), має дуже просту конструкцію, легкий в обслуговуванні та дає базовий акустичний комфорт. В цьому шоломі можно проїздити свій перший сезон, зрозуміти чого тобі не вистачає, а потім продати цю модель та вже досвідчено підійти до вибору нового мотошолому на другий та наступні сезони. Stinger ліквідний на вторинному ринку та не втрачає сильно у вартості при продажу. А якщо ви не прихотливий райдер, або їздите спокійно і на невеликих швидкостях, то Stinger буде з вами на довгі роки і міняти його на щось наврядчи захочеться.

Вгору