Всі шоломи в магазині, Київ вул. Д. Дорошенка 49 (Печерськ). Відправка щодня
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Створений захищати!
0
Мій кошик

MT Helmets

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Чий бренд MT Helmets?

Бренд MT Helmets заснований в Іспанії, розшифровується як "Мануфактура Томаса" - це сімейна компанія, що займається виробництвом шоломів з 1968 року.

Де виробляються шоломи MT Helmets?

З 2008р, як і 95% брендів, шоломи MT Helmets виготовляються в Китаї, Індії, В'єтнамі, в залежності від моделі. Чого так? Для того щоб мати низьку ціну, потрібно мати високотехнологічне виробництво, сировинну базу, розвинену логістику, дешеву робочу силу, великі об'єми виробництва, ринок збуту. В тих країнах це все є, населення Індії та Китаю більше мільярда кожна, це світові країни-фабрики. Європеєць не буде працювати за невелику оплату, понаднормово, і ринок збуту тут малий. Індія для компанії це найбільший покупець, якщо доберетеся до індійського інстаграму, самі все побачите))).

Чим MT Helmets відрізняється від топ брендів Shoei, Arai, Nolan, AGV та інших?

Продукція Shoei та Arai є найкращою, бо виробляється вручну японцями і тільки в Японії, самураї знають свою справу, якість матеріалів, збірки відповідно краща, але й ціна в декілька разів вища. X-Lite, HJC, Shark, деякі моделі AGV, NEXX та ще кілька брендів мають свої фабрики і виробляються у європі, або азії. Наявність своєї фабрики дає кращий контроль за якістю та дозволяє швидше реагувати на недоліки в конструкції шоломів. Бренди другого ешелону- це ті що не мають власного заводу та виготовляються на чужому виробництві, це більше 95% брендів: Bell, Leatt, FOX, дешеві моделі AGV, до K5 включно, та ще з три десятки найвідоміших брендів робляться в китаї, як і MT. Ціна відповідає якості, якщо порівнювати різні бренду, то треба порівнювати моделі з однакових матеріалів, призначення і так далі. Наприклад, MT Thunder 3 SV коректно порывняти з AGV K3 SV. Обидва шоломи вироблені в Китаї, мають скорлупу з полікарбонату, окуляри, однакові сертифікати безпеки, вагу в 1600г. Вони ідентичні, але AGV втричі дорожчий, чому? Бо AGV більш відомий, має дорожчі матеріали оздоблення та більше витрачає на рекламу. Своїх недоліків та нюансів в AGV К3 також вистачає. Не думайте що дорогий бренд 100% дасть вам беззаперечну якість та комфорт, це не так, але ймовірність цього при збільшенні бюджету росте)

Шоломи MT Helmets хороші?

Продукція має всі сертифікати безпеки, фабрики мають відповідну акредитацію, підтримують стандарти ISO та мають свої тестові лабораторії. MT Helmets знають всюди, бренд продається більше ніж в 60 країнах світу. Шоломи мають всі запчастини, їх є чим обслуговувати. Про якість збірки, матеріали, шумоізоляцію і т.д. Вам розкажуть відгуки на нашому сайті, YouTube та інші ресурси.

Шоломи MT Helmets безпечні?

Продукція має сертифікати безпеки DOT, SNBR, Snell та самий вимогливий ECE 22.05 та 22.06. Заводи мають відповідну акредитацію, підтримують стандарти ISO та мають свої тестові лабораторії. Якісь ноунейм китайські шоломи цього всього не мають.

Де купити шолом MT Helmets?

На цьому сайті, або в іншого авторизованого дилера Карта дилерів України

Що з гарантією на шоломи MT Helmets?

Виробник дає гарантію на свою продукцію 2 роки і забов'язується виправити недоліки товару, або замінити його на новий. Однак, для збереження гарантії необхідно дотримуватися умов:

  • Товар не повинен мати слідів від падіння, неправильного використання, механічних пошкоджень.
  • Заборонене будь яке втручання в конструкцію, будь то встановлення не заводських аксесуарів, зміна початкової конфігурації.
  • Товар повинен бути в належному, доглянутому стані, чистим, за виключенням природнього зносу матеріалів від експлуатації.

Тобто, придбавши шолом у нас, можете звертатися за підтримкою

Розгорнути
Вгору