Всі шоломи в магазині, Київ вул. Д. Дорошенка 49 (Печерськ). Відправка щодня
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Створений захищати!
0
Мій кошик

KRE SV

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

MT KRE SV це туристичний мотошлем з композиту з вбудованими сонцезахисними окулярами. Вага 1450гр, шолом має 3 розміри зовнішньої оболонки і три внутрішньої для точного підбору розміру. Підготовка під установку гарнітури і камери. Товстий комір і шторка на підборідді з сіточкою ізолюють голову від попадання аеродинамічних шумів вітру по шолому і від задування всередину холодного повітря. Дути буде тільки з вентиляції, якщо вона відкрита, нічого зайвого в шолом не потрапляє і він відмінно підходить для туринга в будь-яку погоду, навіть холод.

Голова райдера втоплена глибше всередину шолома, так зроблено для зменшення ризику бути засліпленим яскравим сонцем, цьому ж сприяють і сонцезахисні окуляри. Вентиляція шолома, як і у будь-якого туристичного шолома, середня і її буде мало для агресивної їзди по місту в літню спеку. Якщо не стояти в пробках і їздити спокійно то вентиляції цілком достатньо.

Застібка мікрометрична сталева, визор товщиною 2,2-4мм для кращої шумоізоляції, підготовлений під установку під пінлок або фотохромними вставку-антифог. Опціонально можна встановити тонований візор, кому не вистачатиме очок.

Мотошлем має сертифікацію ЕСЕ 22.05, DOT і інші. У тесті SHARP отримав 3 зірки.

Вгору