Всі шоломи в магазині, Київ вул. Д. Дорошенка 49 (Печерськ). Відправка щодня
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Створений захищати!
0
Мій кошик

Blade 2 SV

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

MT Blade 2 SV- це мотошолом класу інтеграл із полікарбонату, що має вбудовані сонцезахисні окуляри. Міцна обололочка двох типорозмірів має безліч вентиляційних каналів і задній аеродинамічний спойлер. Хоч повітрозабірники і здаються занадто гострими і стирчать, але це зроблено спеціально для кращого забору повітря, канали продуті в аеродинамічній трубі і не свистять на швидкості.

Вбудовані сонцезахисні окуляри мають регулювання по висоті відкривання для комфортного підбору їх положення під різну форму голови. Фіксуються окуляри засувкою в верхньому і нижньому положенні. Скільки б років не було шолому, окуляри ніколи не будуть випадати на ямах самі по собі.

Внутрішнє оздоблення з натуральних і негорючих матеріалів, застібка мікрометрична сталева. Візор підготовлений під Пінлок і оснащений фіксатором в закритому положенні. Можливе встановлення тонованого чорного або дзеркального кольорового візору моделі V-14, як у моделі Targo, Revenge 2 та Rapide.

Шолом продовжує філософію Thunder 3 та є його покращеною версією. У MT Blade 2 сильніша вентиляція та зручніший візор. Це ідеальний універсальний мотошолом для дорожньої мототехніки.

Вгору